3D Imprimante
Pungi vacuum pentru depozitarea filamentului Creality
| Specificatii tehnice | |
| Tip dispozitiv | Pungi vacuum pentru depozitarea filamentului |
| Material pungi | Plastic transparent cu inchidere dubla Zip-Lock |
| Supapa pentru extragerea aerului | Da, incorporata |
| Compatibilitate | Bobine filament 1.75 mm si 2.85 mm |
| Ermeticitate | Protectie completa impotriva umiditatii, prafului si razelor UV |
| Utilizare reutilizabila | Da, proiectate pentru sute de cicluri |
Foi de placaj din tei (Basswood), seria Falcon, set 300×300×3 mm, 10 buc.
| Specificatii tehnice | |
| Material | Tei (Basswood) |
| Dimensiunea foii | 300 × 300 mm |
| Grosime | 3 mm |
| Cantitate in set | 10 bucati |
| Tip prelucrare | Manuala si mecanica |
Lipici stick Creality pentru platforma de imprimare
| Технические характеристики | |
| Tip produs | Lipici tip stick pentru imprimare 3D |
| Compatibilitate | PLA, ABS, PETG, TPU, Nylon |
| Mod de aplicare | Strat subtire pe platforma inainte de printare |
| Temperatura aplicare | Temperatura camerei |
| Temperatura indepartare | Dupa racirea completa a platformei |
| Curatarea platformei | Cu apa sau o laveta moale |
3D Printer Creality K2 Pro Combo
| Caracteristici principale | |
| Diametru duza | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizie imprimare | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza imprimare | 600 mm./sec. |
3D Printer Creality K2 Pro
| Caracteristici principale | |
| Diametru duza | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizie imprimare | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza imprimare | 600 mm./sec. |
3D-scaner Creality CR-Scan Otter CRS060
| Specificatii tehnice | |
| Precizie scanare | pana la 0.02 mm |
| Dimensiune obiecte | de la 10 mm pana la 2 m |
| Viteza scanare | pana la 20 fps |
| Tip scanare | 3D color complet 24-bit RGB |
3D Printer Creality K2
| Caracteristici principale | |
| Diametru duza | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizie imprimare | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza imprimare | 600 mm./sec. |
3D Printer Creality K1C (2025 Version)
| Caracteristici principale | |
| Diametru duza | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizie imprimare | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza imprimare | 600 mm./sec. |
Sistem de alimentare cu filament Creality CFS-C
| Informatii suplimentare | |
| Culoare | CFS-C |
| Alimentare si retragere automata a filamentului | Da |
| Inaltime | 276 |
| Latime | 379 |
Sistem de alimentare cu filament Creality CFS
Informatii suplimentare
| Culoare | CFS |
| Alimentare si retragere automata a filamentului | Da |
| Inaltime | 276 |
| Latime | 379 |
| Greutate volumetrica | 4.5 |
| Adancime | 314 |







