3D Printer Creality K2 Combo
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimantă 3D |
| Model | Creality K2 Combo |
| Diametrul duzei | 0.40 mm |
| Tensiune | 100–240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Viteza de imprimare | 600 mm/s |
Garanție 24 luniÎn stoc
16.030,00 MDL
Product Description
Sistemul CFS alimentează, schimbă și controlează automat materialele, permițând crearea fără setări suplimentare a modelelor multicolore detaliate și a obiectelor complexe cu proprietăți diferite. Camera închisă menține un regim termic optim, îmbunătățind calitatea imprimării și extinzând compatibilitatea cu diferite tipuri de plastic. Viteza mare de imprimare combinată cu algoritmi inteligenți de control garantează precizie, repetabilitate și fiabilitate a rezultatului.
Creality K2 Combo este potrivită atât pentru proiecte creative și utilizare hobby, cât și pentru prototipare profesională, studiouri de design și sarcini inginerești, unde sunt importante automatizarea, stabilitatea și productivitatea ridicată.
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimantă 3D |
| Model | Creality K2 Combo |
| Diametrul duzei | 0.40 mm |
| Tensiune | 100–240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Viteza de imprimare | 600 mm/s |
| Software | Creality Print 6.0+ |
| Tip fișiere | G-code / 3MF |
| Înălțime | 545 |
| Lățime | 436 |
| Adâncime | 404 |
| Greutate | 18 |





There are no reviews yet.