3D Printer Creality K2 SE Combo
| Caracteristici principale | |
| Diametrul duzei | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza de imprimare | 500 mm./sec. |
Garanție 24 luniÎn stoc
12.285,00 MDL
Product Description
Imprimanta 3D Creality K2 SE Combo. K2 SE Combo este un ecosistem puternic pentru imprimare 3D, creat pentru utilizatorii care vor să obțină maximum de funcționalități fără compromisuri. Pachetul include o imprimantă cu arhitectură deschisă și o stație inteligentă de alimentare cu filament, oferind automatizare completă pentru lucrul cu mai multe materiale. Sistemul de alimentare suportă până la 4 role de plastic simultan, permițând crearea de proiecte complexe multicolore sau multimateriale fără intervenția operatorului. Zona de imprimare mare și viteza ridicată a imprimantei permit realizarea de modele și prototipuri de dimensiuni mari cu precizie ridicată și suprafață de calitate. K2 SE Combo este ideal atât pentru entuziaști avansați, cât și pentru profesioniști care au nevoie de viteză, scalabilitate și automatizare inteligentă a imprimării, fără limitări privind materialele și dimensiunea obiectelor.
| Caracteristici principale | |
| Diametrul duzei | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza de imprimare | 500 mm./sec. |
| Informații suplimentare | |
| Software de slicing | Creality Print 6.0+ |
| Culoare | Creality K2 SE Combo |
| Tip fișiere | G-code/3MF |
| Înălțime | 834 |
| Lățime | 482 |
| Greutate volumetrică | 10.6 |
| Adâncime | 355 |





There are no reviews yet.