3D Printer cu rășină Creality Halot-X1
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimantă 3D LCD Resin |
| Model | Creality Halot-X1 |
| Tensiune | 100–240 V |
| Precizia imprimării | ±0.01 mm |
| Viteza de imprimare | 170 mm/h |
Garanție 24 luniÎn stoc
14.340,00 MDL
Product Description
Imprimanta 3D pe rășină Creality Halot-X1 este o imprimantă 3D fotopolimerică de înaltă performanță, de nouă generație, care stabilește noi standarde de precizie și calitate în bijuterii, stomatologie și prototipare. Modelul combină o matrice LCD cu rezoluție ultra-înaltă cu un sistem inteligent de control al luminii, oferind detalii perfecte și o netezime impecabilă a suprafețelor.
Sistemul inteligent controlează intensitatea și distribuția luminii, ceea ce minimizează defectele de imprimare și crește acuratețea reproducerii modelelor complexe. Carcasa compactă, dar robustă, și sistemul eficient de răcire mențin condiții stabile de lucru, asigurând rezultate repetabile și durabilitatea echipamentului.
HALOT-X1 este ideală pentru profesioniștii care au nevoie de viteză mare de imprimare fără pierderea calității, crearea de detalii fine cu structuri delicate și precizie maximă pentru prototipuri și produse finite.
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimantă 3D LCD Resin |
| Model | Creality Halot-X1 |
| Tensiune | 100–240 V |
| Precizia imprimării | ±0.01 mm |
| Viteza de imprimare | 170 mm/h |
| Software | HALOT BOX / Chitu Box |
| Înălțime | 434 |
| Lățime | 344 |
| Adâncime | 331 |
| Greutate | 12.8 |





There are no reviews yet.