Gravator și cutter laser Creality Falcon 2 Pro 22W
| Caracteristici principale | |
| Tip | Gravor laser / taietor |
| Model | Creality Falcon 2 Pro 22W |
| Putere | 22W |
| Software | LightBurn / LaserGRBL / Falcon Design Space |
| Tensiune | 100–240 V |
| Inaltime | 328.4 |
Garanție 24 luniÎn stoc
22.300,00 MDL
Product Description
Gravorul si taietorul laser Creality Falcon 2 Pro 22W este un echipament laser de noua generatie, creat pentru utilizatorii care au nevoie de un echilibru intre performanta ridicata si siguranta. Caracteristica principala a modelului este cupola de protectie complet transparenta, certificata clasa 1 (FDA), care ofera protectie totala impotriva radiatiei laser si permite observarea procesului de lucru fara ochelari speciali.
Echipamentul este dotat cu un laser de 22W, care ofera viteza si precizie ridicate pentru taierea si gravarea unei game variate de materiale — de la lemn si acril pana la piele si hartie. Controlul intuitiv si software-ul dedicat simplifica configurarea proiectelor, iar structura stabila garanteaza durabilitate si rezultate repetitive.
Falcon 2 Pro 22W este potrivit atat pentru ateliere profesionale, cat si pentru studiouri educationale si creative.
| Caracteristici principale | |
| Tip | Gravor laser / taietor |
| Model | Creality Falcon 2 Pro 22W |
| Putere | 22W |
| Software | LightBurn / LaserGRBL / Falcon Design Space |
| Tensiune | 100–240 V |
| Inaltime | 328.4 |
| Latime | 664 |
| Adancime | 570 |
| Greutate | 18 |





There are no reviews yet.