3D Imprimante
3D Printer Creality SPARKX i7 Color Combo
| Caracteristici principale | |
| Diametrul duzei | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza de imprimare | 500 mm./sec. |
Gravator și cutter laser Creality Falcon A1 10W
| Caracteristici principale | |
| Tensiune | 100-240 V |
| Informații suplimentare | |
| Software de slicing | LightBurn, LaserGRBL, Falcon Design Space |
| Culoare | Falcon A1 10W |
| Înălțime | 196 |
| Lățime | 567 |
3D Printer Creality Hi
| Caracteristici principale | |
| Diametrul duzei | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizia imprimarii | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza de imprimare | 500 mm./sec. |
3D Printer Creality K2 SE
| Caracteristici principale | |
| Diametrul duzei | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizia imprimarii | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza de imprimare | 500 mm./sec. |
3D Printer Creality Ender-3 V3 KE
| Caracteristici principale | |
| Diametrul duzei | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizia imprimarii | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza de imprimare | 300 mm./sec. |
3D Printer Creality Ender-3 V3 SE
| Caracteristici principale | |
| Diametru duza | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizie de printare | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza de printare | 250 mm/s |
Uscător de filament Creality SpacePi X4
| Informatii suplimentare | |
| Culoare | Creality SpacePi X4 |
| Inaltime | 290 |
| Latime | 382 |
| Greutate volumetrica | 5 |
| Adancime | 270 |
Stație de spălare și polimerizare Creality UW-03
| Caracteristici principale | |
| Tensiune | 100-240 V |
| Informatii suplimentare | |
| Culoare | Creality UW-03 |
| Inaltime | 507 |
| Latime | 346 |
| Greutate volumetrica | 5.4 |
| Adancime | 378 |
Uscător de filament Creality SpacePi Plus Filament Dryer
| Informatii suplimentare | |
| Culoare | Creality Space Pi Plus |
| Inaltime | 343 |
| Latime | 226 |
| Greutate volumetrica | 1.9 |
| Adancime | 300 |
Uscător de filament Creality Space Pi Filament Dryer
| Informatii suplimentare | |
| Culoare | Creality Space Pi |
| Inaltime | 300 |
| Latime | 100 |
| Greutate volumetrica | 1.1 |
| Adancime | 200 |
Foi de placaj din lemn roșu (Redwood) seria Falcon, set 300×300×3 mm, 10 buc.
| Informatii suplimentare | |
| Inaltime | 3 |
| Latime | 300 |
| Adancime | 300 |
Foi de placaj din nuc (Walnut), seria Falcon, set 300×300×3 mm, 10 buc.
| Informatii suplimentare | |
| Inaltime | 3 |
| Latime | 300 |
| Adancime | 300 |










