3D Imprimante
3D Printer Creality K2 Plus Combo
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimanta 3D |
| Model | Creality K2 Plus Combo |
| Tehnologie | FDM |
| Suprafata de printare | 350 × 350 × 350 mm |
| Diametru duza | 0.40 mm |
| Precizie de printare | ±0.10 mm |
| Viteza de printare | pana la 600 mm/s |
3D Printer Creality K2 Plus
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimanta 3D |
| Model | Creality K2 Plus |
| Tehnologie | FDM |
| Suprafata de printare | 350 × 350 × 350 mm |
| Diametru duza | 0.40 mm |
| Precizie de printare | ±0.10 mm |
| Viteza de printare | pana la 600 mm/s |
3D-Scaner Creality CR-Scan Raptor CRS07R
| Caracteristici principale | |
| Tip | Scanner 3D |
| Model | Creality CR-Scan Raptor CRS07R |
| Tehnologie | Laser albastru + NIR |
| Precizie | pana la 0.02 mm |
| Viteza | pana la 60 fps |
| Dimensiune obiecte | 5 mm – 2 m |
Gravator și cutter laser Creality Falcon 2 Pro 22W
| Caracteristici principale | |
| Tip | Gravor laser / taietor |
| Model | Creality Falcon 2 Pro 22W |
| Putere | 22W |
| Software | LightBurn / LaserGRBL / Falcon Design Space |
| Tensiune | 100–240 V |
| Inaltime | 328.4 |
Gravator și cutter laser Creality Falcon A1 Pro 20W
| Caracteristici principale | |
| Tip | Gravor laser / taietor |
| Model | Creality Falcon A1 Pro 20W |
| Putere laser | 20W |
| Modul suplimentar | 2W IR (in functie de configuratie) |
| Viteza | pana la 600 mm/s |
| Tehnologie | CoreXY |
| Materiale | 350+ materiale (lemn, acril, piele, plastic, metal) |
3D Printer Creality Ender-5 Max
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimantă 3D |
| Model | Creality Ender-5 Max |
| Diametrul duzei | 0.40 mm |
| Tensiune | 100–240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Viteza de imprimare | 700 mm/s |
| Software | Creality Print 6.0+ |
3D Принтер Creality K1 Max
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimantă 3D |
| Model | Creality K1 Max |
| Diametrul duzei | 0.40 mm |
| Tensiune | 100–240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Viteza de imprimare | 600 mm/s |
3D Printer Creality K2 Combo
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimantă 3D |
| Model | Creality K2 Combo |
| Diametrul duzei | 0.40 mm |
| Tensiune | 100–240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Viteza de imprimare | 600 mm/s |
3D Printer cu rășină Creality Halot-X1 Combo
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimantă 3D LCD Resin |
| Model | Creality Halot-X1 Combo |
| Tensiune | 100–240 V |
| Precizia imprimării | ±0.01 mm |
| Viteza de imprimare | 170 mm/h |
3D Printer cu rășină Creality Halot-X1
| Caracteristici principale | |
| Tip | Imprimantă 3D LCD Resin |
| Model | Creality Halot-X1 |
| Tensiune | 100–240 V |
| Precizia imprimării | ±0.01 mm |
| Viteza de imprimare | 170 mm/h |
3D Printer Creality Hi Combo
| Caracteristici principale | |
| Diametrul duzei | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza de imprimare | 500 mm./sec. |
3D Printer Creality K2 SE Combo
| Caracteristici principale | |
| Diametrul duzei | 0,40 mm |
| Tensiune | 100-240 V |
| Precizia imprimării | ±0.10 mm |
| Caracteristici generale | |
| Viteza de imprimare | 500 mm./sec. |












