Canon PIXMA iP8740
| Caracteristici de Bază | |
| Model | PIXMA iP8740 |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Imprimantă cu jet de cerneală |
| Tip imprimantă | Color |
| Funcții imprimantă | Numai imprimare |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A3+ |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Set de cerneală | Inclus |
10.750,00 MDL
Stoc epuizat
Product Description
Canon PIXMA iP8740 este o imprimantă color cu jet de cerneală, destinată utilizării acasă și la birou, cu suport A3+, imprimare fără margini și șase rezervoare de cerneală pentru rezultate de calitate profesională.
| Caracteristici de Bază | |
| Model | PIXMA iP8740 |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Imprimantă cu jet de cerneală |
| Tip imprimantă | Color |
| Funcții imprimantă | Numai imprimare |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A3+ |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Imprimantă | |
| Tehnologia de imprimare | Jet de cerneală termică |
| Rezoluție imprimare | 2400 x 9600 dpi |
| Configurarea cartușelor/rezervorului | 6 rezervoare de cerneală încorporate |
| Culori | Violet, Negru, Cyan, Magenta, Galben, Gri |
| Imprimare duplex | Manual |
| Imprimare fără margini | Da |
| Viteză imprimare negru | 14.5 ppm |
| Viteză imprimare color | 10.4 ppm |
| Conexiuni | |
| Ethernet | Da |
| USB | USB 2.0 |
| USB Host | USB Type-A |
| Wi-Fi | Opțional |
| Imprimare mobilă/cloud | Canon PRINT / AirPrint / Google Cloud Print / Wireless PictBridge |
| Prelucrare hârtie/suport | |
| Capacitate tavă | 150 foi |
| Formate suportate | A3+, A3, A4, A5, B4, B5, LTR, LGL, formate foto |
| Densitate hârtie | 64 – 300 g/m² |
| Tavă alimentare | 1x tavă casetă |
| Dimensiuni și Greutate | |
| Lățime | 590 mm |
| Înălțime | 159 mm |
| Adâncime | 331 mm |
| Greutate | 8.5 kg |
| Panou de control | |
| Tip control | Butoane |
| Consumabile | |
| Cartușe | PGI-450PGBK, PGI-451 BK,C,M,Y,GY |








There are no reviews yet.