Canon PIXMA TR150
| Caracteristici de Bază | |
| Model | PIXMA TR150 |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Imprimantă cu jet de cerneală |
| Tip imprimantă | Color |
| Funcții imprimantă | Numai imprimare |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Set de cerneală | Inclus |
7.250,00 MDL
Stoc epuizat
Product Description
Canon PIXMA TR150 este o imprimantă portabilă color cu jet de cerneală, ideală pentru acasă sau birou, cu suport A4, imprimare fără margini și conectivitate USB Type-C și Wi-Fi Direct.
| Caracteristici de Bază | |
| Model | PIXMA TR150 |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Imprimantă cu jet de cerneală |
| Tip imprimantă | Color |
| Funcții imprimantă | Numai imprimare |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Imprimantă | |
| Tehnologia de imprimare | Jet de cerneală termică |
| Rezoluție imprimare | 1200 x 4800 dpi |
| Tip cerneală | Color pe bază de colorant, Negru pe bază de pigment |
| Configurarea cartușelor | 2x cartușe de cerneală |
| Culori | Negru, Cyan, Galben, Magenta |
| Imprimare duplex | Manual |
| Imprimare fără margini | Da |
| Viteză imprimare negru | 9 ppm |
| Viteză imprimare color | 5.5 ppm |
| Timpul primei imprimări | 53 s |
| Conexiuni | |
| Ethernet | Da |
| USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Opțional |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Imprimare mobilă | Canon PRINT app, Easy-PhotoPrint Editor, Message In Print |
| Prelucrare hârtie/suport | |
| Capacitate tavă | 50 foi |
| Tavă alimentare | Tavă multifuncțională |
| Densitate hârtie | 64 – 105 g/m² |
| Panou de control | |
| Control | Ecran tactil |
| Display | LCD monocrom |
| Dimensiune display | 1.44 inch |
| Consumabile | |
| Cartușe compatibile | PGI-35, CLI-36 |
| Randament inițial | Negru – 200 pagini, Color – 260 pagini |
| Dimensiuni și greutate | |
| Lățime | 322 mm |
| Adâncime | 210 mm |
| Înălțime | 66 mm |
| Greutate | 2.3 kg |








There are no reviews yet.