Epson WF-100W
| Caracteristici de Bază | |
| Model | WF-100W |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Imprimantă cu jet de cerneală |
| Tip imprimantă | Color |
| Funcții imprimantă | Numai imprimare |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Set de cerneală | Inclus |
7.489,00 MDL
Product Description
Imprimanta WF-100W este o imprimantă compactă cu jet de cerneală color, ideală pentru casă sau birou. Suportă hârtie până la A4, are ecran tactil LCD color și conectivitate USB și Wi-Fi, inclusiv Wi-Fi Direct și servicii cloud.
| Caracteristici de bază | |
| Model | WF-100W |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Imprimantă cu jet de cerneală |
| Tip imprimantă | Color |
| Funcții imprimantă | Numai imprimare |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Imprimantă | |
| Tehnologia de imprimare | Piezoelectric cu jet de cerneală |
| Rezoluție imprimare | 1440 x 5760 dpi |
| Dimensiunea minimă a picăturii (pL) | 3 |
| Tip cerneală | Pe bază de pigmenți |
| Configurarea cartușelor/rezervorului | 2x cartușe de cerneală |
| Culori | 1 negru, 1 cartuș cu trei culori |
| Viteza de imprimare negru ISO/IEC | 7 ppm |
| Viteza de imprimare color ISO/IEC | 4 ppm |
| Conexiuni | |
| USB | USB 2.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 n |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Servicii mobile/cloud | Epson Connect, Apple AirPrint, Google Cloud Print |
| Dimensiuni și greutate | |
| Lățime | 309 mm |
| Adâncime | 154 mm |
| Înălțime | 61 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Prelucrare hârtie | |
| Capacitate tavă | 20 foi |
| Dimensiuni media | A4, A5, A6, B5, C6, DL, Letter, Legal |
| Densitate hârtie | până la 300 g/m² |
| Tăvi alimentare | 1x tavă |
| Panou de control | |
| Tip control | Ecran tactil |
| Display | LCD TFT color |
| Dimensiune display | 3.7 cm |
| Consumabile | |
| Cartușe compatibile | C13T26614010, C13T26704010 |
| Randament | Negru – 250 pagini, Color – 200 pagini |







There are no reviews yet.