
Product Description
Imprimanta laser Brother HL1110E poate imprima până la 20 de pagini pe minut.
Este mașina ideală pentru birouri mici și birouri de acasă.
Procesorul de 200 MHz și memoria de 16 MB ajută dispozitivul să facă față fluxurilor de lucru mai complexe.
Este mașina ideală pentru birouri mici și birouri de acasă.
Procesorul de 200 MHz și memoria de 16 MB ajută dispozitivul să facă față fluxurilor de lucru mai complexe.
Imprimare profesională
Documentele pot fi imprimate la nivel profesional cu rezoluția HQ1200.
Designul mic și compact permite acestei imprimante să încapă chiar și în spații foarte limitate.
Schimbarea consumabilelor este foarte simplă
Cartușul cu toner pentru 1000 de pagini se înlocuiește ușor după ce cartușul inițial de 700 de pagini se epuizează.
Tamburul se înlocuiește de asemenea ușor după 10.000 de pagini.
Această imprimantă poate găzdui 150 de coli de hârtie.
| Caracteristici principale | |
| Dimensiune dispozitiv | 340 x 238 x 189 (mm) |
| Producător și model | |
| Model | Brother HL1110E |
| Caracteristici generale | |
| Amplasament | Pe birou |
| Număr pagini lunar | 1000 |
| Format | A4 |
| Domeniu de utilizare | Acasă |
| Imprimare monocromă | Da |
| Imprimantă | |
| Viteză de imprimare | 20 |
| Tehnologie de imprimare | Laser |
| Rezoluție maximă X | 2400 |
| Rezoluție maximă Y | 600 |
| Imprimare duplex | Nu |
| Tăvi | |
| Alimentare hârtie | 150 coli |
| Ieșire hârtie | 50 coli |
| Consumabile | |
| Tip cartuș/toner | Brother TN1030 |
| Număr cartușe | 1 |
| Durata cartuș | 1000 pagini |
| Interfețe | |
| USB | Da |
| Wi-Fi | Nu |
| Informații suplimentare | |
| Suport Windows | Da |
| Suport Mac OS | Da |
| Suport Linux | Da |
| Greutate | 4.5 kg |
| Înălțime | 238 mm |
| Lățime | 340 mm |
| Adâncime | 189 mm |





There are no reviews yet.