Canon Maxify GX2040
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Birou |
| Tip dispozitiv | MFP |
| Funcție fax | Da |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou |
| Culoare imprimare | Color |
| Set de cerneală | Inclus |
7.449,00 MDL
Product Description
Canon Maxify GX2040 este o imprimantă multifuncțională cu jet de cerneală, destinată biroului. Cu funcții complete de imprimare, copiere, scanare, fax și cloud, aceasta dispune de imprimare duplex automată și rezoluție de până la 600 x 1200 dpi. Sistemul cu 4 cartușe de cerneală pe bază de pigmenți asigură calitate și durabilitate, cu cartușe de pornire ce oferă până la 3000 pagini atât pentru negru, cât și pentru color. Panoul de control cu ecran tactil color de 6,7 cm asigură o utilizare intuitivă. Conectivitate Ethernet, Wi-Fi ac și suport pentru aplicațiile Canon PRINT, Creative Park și Easy-PhotoPrint Editor.
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Birou |
| Tip dispozitiv | MFP |
| Funcție fax | Da |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou |
| Culoare imprimare | Color |
| Imprimantă | |
| Tehnologie imprimare | Inkjet |
| Rezoluție imprimare | 600 x 1200 dpi |
| Tip cerneală | Pe bază de pigmenți |
| Configurare cartușe | 4x cartușe de cerneală |
| Culori | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Imprimare automată duplex | Da |
| Ciclu de lucru lunar | 27000 pagini/lună |
| Viteză imprimare negru | 15 ppm |
| Viteză imprimare color | 10 ppm |
| Timpul primei imprimări | 11 s |
| Conexiuni | |
| RJ-45 (Ethernet) | 1 x 10/100 Mbps |
| USB | USB Type-B |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Imprimare mobil | Canon PRINT, Creative Park, Easy-PhotoPrint Editor |
| Panou control | |
| Tip display | Ecran tactil, LCD color |
| Dimensiune display | 6.7 cm |
| Scanner | |
| Tip scanner | Tablet |
| Format scanner | A4 |
| Zona de scanare maximă | 216 x 356 mm |
| Rezoluție optică | 1200 dpi |
| Tip senzor | CIS |
| Rezoluție scanare maximă | 600 x 600 dpi |
| Copiator | |
| Viteză copiere negru | 14.1 f/m |
| Viteză copiere color | 8.1 f/m |
| Reducere/Extindere | 25-400% |
| Fax | |
| Rezoluție fax | 200 x 200 dpi |
| Memorie fax | 250 pagini |
| Prelucrare hârtie/suport | |
| Capacitate tavă casete | 250 foi |
| Densitate hârtie compatibilă | 64 – 105 g/m² |
| Dimensiuni Media | A4, A5, B5, LTR, LGL, B-Oficio, M-Oficio, hârtie plană, plic, plic DL, plic C5, plic Monarch, 4″x6″, 5″x7″, 7″x10″, 8×10″ |
| Consumabile | |
| Consumabile compatibile | Canon GI-45 |
| Cartușe de pornire | Negru – 3000 pagini, Color – 3000 pagini |
| Dimensiuni și Greutate | |
| Lățime | 374 mm |
| Adâncime | 380 mm |
| Înălțime | 225 mm |
| Greutate | 8.1 kg |








There are no reviews yet.