Canon PIXMA G3415
| Caracteristici de bază | |
| Model | PIXMA G3415 |
| Categorie imprimantă | Multifunctional Inkjet |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Tip imprimantă | Color |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Set de cerneală | Inclus |
4.499,00 MDL
Stoc epuizat
Product Description
Canon PIXMA G3415 este un multifuncțional color cu funcții de imprimare, copiere și scanare, destinat utilizării acasă sau la birou. Suportă imprimare mobilă, servicii cloud și conectivitate Wi-Fi Direct.
| Caracteristici de bază | |
| Model | PIXMA G3415 |
| Categorie imprimantă | Multifuncțional Inkjet |
| Utilizare | Casă, Birou |
| Tip imprimantă | Color |
| Funcții | Imprimare, Copiere, Scanare |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Format maxim | A4 |
| Imprimantă | |
| Tehnologie imprimare | Inkjet (termic) |
| Rezoluție imprimare | 1200 x 4800 dpi |
| Configurație rezervoare | 4 rezervoare de cerneală încorporate |
| Imprimare duplex | Nu |
| Culori | Negru, Cyan, Galben, Magenta |
| Imprimare fără margini | Da |
| Viteză imprimare alb-negru (ISO) | 8.8 ipm |
| Viteză imprimare color (ISO) | 5 ipm |
| Timp prima imprimare | 60 sec |
| Scaner | |
| Tip scaner | Flatbed |
| Format | A4 |
| Senzor | CIS |
| Rezoluție optică | 600 dpi |
| Rezoluție scanare | 600 x 1200 dpi |
| Copiator | |
| Viteză copiere alb-negru | 24 ipm |
| Viteză copiere color | 24 ipm |
| Conectivitate | |
| USB | USB 2.0 |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Cloud / mobil | Canon PRINT, PIXMA Cloud Link |
| Dimensiuni și greutate | |
| Lățime | 445 mm |
| Adâncime | 330 mm |
| Înălțime | 163 mm |
| Greutate | 6.3 kg |









There are no reviews yet.