Epson EcoTank L3251
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Casă, Birou |
| Tip dispozitiv | Multifuncțional Inkjet |
| Funcție fax | Nu |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou, acasă |
| Culoare imprimare | Color |
| Set de cerneală | Inclus |
4.175,00 MDL
Product Description
Epson EcoTank L3251 este o imprimantă multifuncțională cu jet de cerneală, destinată biroului și uzului casnic. Cu funcții de imprimare, copiere și scanare, aceasta dispune de imprimare duplex și imprimare fără margini, cu rezoluție de până la 5760 x 1440 dpi. Sistemul cu 4 rezervoare de cerneală încorporate asigură un cost redus de imprimare, cu cartușe de pornire ce oferă până la 8100 pagini pentru negru și 6500 pagini pentru color. Panoul de control cu butoane asigură o utilizare intuitivă. Conectivitate Wi-Fi și suport pentru Epson Connect și Wi-Fi Direct.
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Casă, Birou |
| Tip dispozitiv | Multifuncțional Inkjet |
| Funcție fax | Nu |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou, acasă |
| Culoare imprimare | Color |
| Imprimantă | |
| Tehnologie imprimare | Inkjet |
| Rezoluție imprimare | 5760 x 1440 dpi |
| Dimensiunea minimă a picăturii | 3 pL |
| Tip cerneală | Pe bază de coloranți |
| Configurare cartușe | 4x Rezervoare de cerneală încorporate |
| Culori | Negru, Cyan, Galben, Magenta |
| Imprimare automată duplex | Da |
| Imprimare fără margini | Da |
| Viteză imprimare negru | 10 ppm |
| Viteză imprimare color | 5 ppm |
| Conexiuni | |
| USB | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Imprimare mobil | Epson Connect |
| Panou control | |
| Tip display | Butoane |
| Scanner | |
| Tip scanner | Tablet |
| Format scanner | A4 |
| Rezoluție optică | 1200 dpi |
| Tip senzor | CIS |
| Rezoluție scanare maximă | 1200 x 2400 dpi |
| Viteză scanare @300dpi | 200 ipm |
| Prelucrare hârtie/suport | |
| Capacitate tavă casete | 100 foi |
| Capacitate tavă ieșire | 30 pagini |
| Tăvi alimentare | 1 x |
| Dimensiuni Media | A4, A6, A5, B5, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, DL etc. |
| Densitate hârtie compatibilă | 64 g/m² – 300 g/m² |
| Consumabile | |
| Cernelă/toner inclus | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Consumabile compatibile | C13T00S24A, C13T00S44A, C13T00S14A, C13T00S34A, C13T00S64A |
| Cartușe de pornire | Negru – 8100, Culoare – 6500 |
| Dimensiuni și Greutate | |
| Lățime | 375 mm |
| Adâncime | 347 mm |
| Înălțime | 179 mm |
| Greutate | 3.9 kg |








There are no reviews yet.