Canon i-Sensys MF113w
| Caracteristici de bază | |
| Model | i-Sensys MF113w |
| Categorie imprimantă | Multifunctional laser |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare |
| Tip imprimantă | Monocrom |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
6.350,00 MDL
Stoc epuizat
Product Description
Canon i-Sensys MF113w este un multifuncțional laser monocrom pentru casă și birou, cu funcții de imprimare, copiere și scanare. Oferă conectivitate Ethernet, USB și opțional Wi-Fi, precum și suport pentru Google Cloud Print și AirPrint.
| Caracteristici de bază | |
| Model | i-Sensys MF113w |
| Categorie imprimantă | Multifuncțional laser |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare |
| Tip imprimantă | Monocrom |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Imprimantă | |
| Tehnologia de imprimare | Laser |
| Rezoluție imprimare | 600 x 600 dpi |
| Culori | Negru |
| Cartuș | 1x Toner |
| Ciclu de lucru lunar | 10.000 pagini |
| Viteză de imprimare | 22 pagini/min |
| Timp prima imprimare | 6.5 s |
| Conexiuni | |
| Ethernet | Da |
| USB | USB 2.0 |
| Wi-Fi | Opțional |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Servicii mobile/cloud | Google Cloud Print, Apple AirPrint, Canon PRINT Business |
| Prelucrare hârtie | |
| Capacitate tavă intrare | 150 coli |
| Capacitate tavă ieșire | 50 pagini |
| Densitate hârtie | 60–163 g/m² |
| Scanner | |
| Tip | Planșetă (Flatbed) |
| Format | A4 |
| Rezoluție | 600 dpi optic, până la 9600 x 9600 dpi |
| Copiator | |
| Viteză copiere | 22 pagini/min |
| Scalare | 25–400% |
| Dimensiuni și greutate | |
| Lățime | 378 mm |
| Adâncime | 325 mm |
| Înălțime | 259 mm |
| Greutate | 8.9 kg |







There are no reviews yet.