Canon i-Sensys MF287dw
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Birou |
| Tip dispozitiv | Multifuncțional laser |
| Funcție fax | Da |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou |
| Culoare imprimare | Monocrom |
8.049,00 MDL
Product Description
Canon i-Sensys MF287dw este o imprimantă multifuncțională laser monocrom, destinată biroului. Cu funcții complete de imprimare, copiere, scanare și fax, dispozitivul oferă imprimare duplex automată și viteză de imprimare de 33.2 ppm. Panoul de control cu ecran tactil monocrom și alimentatorul automat de documente (ADF) asigură o utilizare eficientă. Conectivitate Ethernet, Wi-Fi și suport pentru AirPrint, Canon PRINT Business și Mopria.
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Birou |
| Tip dispozitiv | Multifuncțional laser |
| Funcție fax | Da |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou |
| Culoare imprimare | Monocrom |
| Imprimantă | |
| Tehnologie imprimare | Laser |
| Rezoluție imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Culori | Negru |
| Imprimare automată duplex | Automat |
| Ciclu de lucru lunar | 2500 pagini/lună |
| Viteză imprimare negru | 33.2 ppm |
| Timpul primei imprimări | 5 s |
| Conexiuni | |
| RJ-45 (Ethernet) | 1 x 10/100 Mbps |
| USB | 1x USB 2.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 n |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Imprimare mobil | AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria |
| Panou control | |
| Tip display | Butoane, ecran tactil LCD monocrom, 6 linii |
| Scanner | |
| Tip scanner | Tablet, ADF |
| Format scanner | A4 |
| Zona de scanare maximă | 216 mm |
| Rezoluție optică | 600 dpi |
| Rezoluție scanare maximă | 9600 x 9600 dpi |
| Viteză scanare @300dpi | 20 ipm |
| Copiator | |
| Viteză copiere negru | 33.2 f/m |
| Copiere duplex | Da |
| Fax | |
| Rezoluție fax | 200 x 400 dpi |
| Memorie fax | 256 pagini |
| Apelare rapidă | 104 numere |
| Prelucrare hârtie/suport | |
| Capacitate tavă casete | 250 foi |
| Capacitate tavă multifuncțională | 1 foi |
| Tăvi alimentare | 1x casetă tavă, Multi-scop tavă, ADF |
| Alimentator automat (ADF) | 35 foi |
| Capacitate tavă ieșire | 50 pagini |
| Dimensiuni Media | A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Envelop, 76 x 127 mm, 216 x 356 mm |
| Densitate hârtie compatibilă | 60 – 163 g/m² |
| Consumabile | |
| Cernelă/toner inclus | Negru |
| Consumabile compatibile | Cartuș 072, Cartuș 072H |
| Cartușe de pornire | 1000 pagini |
| Dimensiuni și Greutate | |
| Lățime | 390 mm |
| Adâncime | 399 mm |
| Înălțime | 390 mm |
| Greutate | 13 kg |






There are no reviews yet.