Canon i-Sensys MF655Cdw
| Caracteristici de bază | |
| Model | i-Sensys MF655Cdw |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Multifunctional laser |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare |
| Tip imprimantă | Color |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
7.099,00 MDL
Stoc epuizat
Product Description
Canon i-Sensys MF655Cdw este un multifuncțional laser color pentru casă și birou, cu funcții de imprimare, copiere și scanare, echipat cu imprimare duplex automată și tonere color și negru de capacitate mare.
| Caracteristici de bază | |
| Model | i-Sensys MF655Cdw |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Multifunctional laser |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare |
| Tip imprimantă | Color |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Imprimantă | |
| Tehnologia de imprimare | Laser |
| Rezoluție imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Culori | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Configurarea cartușelor/rezervorului | 4 tonere |
| Imprimare duplex | Automat |
| Ciclu de lucru lunar (Pagini/Lună) | 30000 |
| Viteza de imprimare negru ISO/IEC (f/m) | 21 |
| Viteza de imprimare color ISO/IEC (f/m) | 21 |
| Timpul primei imprimări | 10.4 s |
| Prelucrare hârtie/suport | |
| Capacitatea alimentatorului automat (foi) | 50 |
| Capacitatea tăvii de casete (foi) | 250 |
| Capacitate tavă de ieșire (pagini) | 100 |
| Tăvi de alimentare cu hârtie | 1x casetă tava, Multi-scop tava, ADF |
| Dimensiuni Media | A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Post card, 76.2 x 127 mm, 216 x 355.6 mm |
| Densitatea hârtiei compatibile | 60-163 g/m² |
| Scaner | |
| Tip scaner | Tablet, ADF |
| Zona de scanare maximă | 216 mm |
| Format scaner | A4 |
| Rezoluție optică (dpi) | 600 |
| Rezoluție de scanare maximă | 9600 x 9600 dpi |
| Viteza de scanare, o parte @300dpi (ipm) | 27 |
| Conexiuni | |
| Rețea Ethernet | Da |
| USB | USB 2.0 |
| Wi-Fi | Opțional |
| USB Host | USB Type-A |
| Servicii mobile/cloud | Imprimare și scanare în cloud |
| Dimensiuni și greutate | |
| Lățime | 451 mm |
| Adâncime | 460 mm |
| Înălțime | 360 mm |
| Greutate | 22.6 kg |
| Copiator | |
| Viteza de copiere (negru) | 21 |
| Viteza de copiere (color) | 21 |
| Reducere/Extindere | 25-400% |
| Copiere duplex | Da |
| Consumabile | |
| Cerneală/toner inclus | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Consumabile compatibile | Cartușe 067 / 067H |
| Randament inițial | Black: 1,350 pagini, C/M/Y: 680 pagini |







There are no reviews yet.