Canon i-Sensys MF657Cdw
| Caracteristici de bază | |
| Model | i-Sensys MF657Cdw |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Multifunctional laser |
| Nuanță culoare | Alb |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare, Fax |
| Tip imprimantă | Color |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Culoare | Alb |
8.400,00 MDL
Stoc epuizat
Product Description
Canon i-Sensys MF657Cdw este un multifuncțional laser color pentru casă și birou, cu funcții de imprimare, copiere, scanare și fax. Dispune de imprimare duplex, patru cartușe de toner color integrate și conectivitate prin USB, Ethernet și Wi-Fi. Suportă servicii mobile și cloud precum Dropbox, Google Drive, OneDrive, AirPrint, Canon PRINT Business și Mopria, oferind o utilizare flexibilă și rapidă.
| Caracteristici de bază | |
| Model | i-Sensys MF657Cdw |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Multifunctional laser |
| Nuanță culoare | Alb |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare, Fax |
| Tip imprimantă | Color |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Culoare | Alb |
| Imprimantă | |
| Tehnologia de imprimare | Laser |
| Rezoluție imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Configurarea cartușelor/rezervorului | 4 x Cartușe |
| Culori | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Imprimare duplex | Da |
| Ciclu de lucru lunar | 2500 pagini |
| Viteza de imprimare negru | 21 pagini/min |
| Viteza de imprimare color | 21 pagini/min |
| Timp prima imprimare | 10.4 s |
| Conexiuni | |
| Ethernet | Da |
| USB | USB 2.0 |
| Wi-Fi | Da |
| Servicii cloud | Dropbox, Google Drive, OneDrive, AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria |
| Prelucrare hârtie | |
| ADF | 50 foi |
| Tavă casete | 250 foi |
| Ieșire | 100 pagini |
| Formate suportate | A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive etc. |
| Densitate hârtie | 60 – 200 g/m² |
| Scaner | |
| Tip | Tablet |
| Rezoluție | 600 dpi |
| Scanare duplex | Da |
| Viteză scanare | 27 ipm (simplu), 47 ipm (duplex) |
| Fax | |
| Rezoluție | 200 x 100 dpi |
| Memorie | 512 pagini |
| Dimensiuni și greutate | |
| Înălțime | 360 mm |
| Lățime | 451 mm |
| Adâncime | 460 mm |
| Greutate | 22.6 kg |
| Consumabile | |
| Cartușe compatibile | 067 / 067H |
| Randament | Negru 1350 pagini, Color 680 pagini |







There are no reviews yet.