HP LaserJet Pro 4103fdw
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Casă, Birou |
| Tip dispozitiv | Imprimantă laser |
| Funcție fax | Da |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou, acasă |
| Culoare imprimare | Color |
9.849,00 MDL
Product Description
HP LaserJet Pro 4103fdw este o imprimantă multifuncțională laser color, destinată biroului și uzului casnic. Cu funcții complete de imprimare, copiere, scanare și fax, dispozitivul oferă imprimare duplex automată și viteză de imprimare de 40 ppm pentru negru. Panoul de control cu ecran tactil de 2.7″ și alimentatorul automat de documente (ADF) duplex asigură o productivitate sporită. Conectivitate Ethernet Gigabit, Wi-Fi, Bluetooth și suport pentru Wi-Fi Direct.
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Casă, Birou |
| Tip dispozitiv | Imprimantă laser |
| Funcție fax | Da |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou, acasă |
| Culoare imprimare | Color |
| Imprimantă | |
| Tehnologie imprimare | Laser |
| Rezoluție imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Imprimare automată duplex | Automat |
| Ciclu de lucru lunar | 80000 pagini/lună |
| Timpul primei imprimări | 6.3 s |
| Conexiuni | |
| Bluetooth | Da |
| RJ-45 (Ethernet) | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 n |
| USB | 1x |
| USB Host | 2x USB 2.0 |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Imprimare mobilă | Da |
| Gestionarea hârtiei | |
| Capacitate tavă casete | 50 foi |
| Tăvi alimentare | 2x tăvi tip casetă |
| Capacitate tavă ieșire | 150 pagini |
| Densitate hârtie compatibilă | 60 – 120 g/m² |
| Scanner | |
| Tip scanner | Tabletă, ADF |
| Format scanner | A4 |
| Zona de scanare maximă | 216 x 356 mm |
| Rezoluție optică | 1200 dpi |
| Tip senzor | CIS |
| Scanare duplex | Da |
| Viteză scanare @300dpi | 46 ipm |
| Copiator | |
| Viteză copiere | 40 pagini/min |
| Fax | |
| Rezoluție fax | 300 x 300 dpi |
| Memorie fax | 400 pagini |
| Apelare rapidă | 200 numere |
| Display | |
| Tip display | Ecran tactil LCD |
| Dimensiune display | 2.7″ |
| Consumabile | |
| Cartușe compatibile | HP 151A, HP 151X |
| Dimensiuni și greutate | |
| Lățime | 430 mm |
| Adâncime | 325 mm |
| Înălțime | 390 mm |
| Greutate | 12.6 kg |






There are no reviews yet.