HP M140W
| Caracteristici generale | |
| Tip dispozitiv | Multifuncțională |
| Funcție copiere | Da |
| Funcție scanare | Da |
| Format | A4 |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou |
| Culoare imprimare | Alb-negru |
| Număr pagini pe lună | 8000 |
3.200,00 MDL
Product Description
HP LaserJet M140w este o imprimantă multifuncțională laser monocrom, ideală pentru birouri mici sau utilizare acasă. Aceasta oferă funcții de imprimare, scanare și copiere, fiind o soluție compactă și eficientă. Cu o viteză de imprimare de până la 20 pagini pe minut și conectivitate Wi-Fi, dispozitivul permite imprimare rapidă și ușoară de pe mai multe dispozitive.
| Caracteristici generale | |
| Tip dispozitiv | Multifuncțională |
| Funcție copiere | Da |
| Funcție scanare | Da |
| Format | A4 |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou |
| Culoare imprimare | Alb-negru |
| Număr pagini pe lună | 8000 |
| Imprimantă | |
| Viteză imprimare | 20 pag/min |
| Rezoluție maximă X | 600 dpi |
| Rezoluție maximă Y | 600 dpi |
| Tehnologie imprimare | Laser |
| Imprimare pe plicuri | Da |
| Timp prima pagină | 8.5 sec |
| Scanner | |
| Tip scanner | Plat |
| Tavă | |
| Capacitate tavă | 150 coli |
| Consumabile | |
| Tip cartuș / toner | HP LaserJet 150A (W1500A), negru |
| Randament | 975 pagini |
| Densitate minimă hârtie | 65 g/m² |
| Densitate maximă hârtie | 120 g/m² |
| Interfețe | |
| USB | Da |
| Wi-Fi 802.11n | Da |
| AirPrint | Da |
| Informații suplimentare | |
| Suport Linux | Da |
| Suport Windows | Da |
| Suport Mac OS | Da |
| Înălțime | 197 mm |
| Lățime | 360 mm |
| Adâncime | 264 mm |
| Greutate | 5.4 kg |






