Sharp Luna MX-B427WEU
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Casă, Birou |
| Tip dispozitiv | Multifuncțional laser |
| Funcție fax | Da |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou, acasă |
| Culoare imprimare | Monocrom |
5.490,00 MDL
Product Description
HP Laser MFP este o imprimantă multifuncțională laser color, destinată biroului și uzului casnic. Cu funcții de imprimare, copiere și scanare, dispozitivul oferă viteze de imprimare de 18 ppm pentru negru și 4 ppm pentru color. Panoul de control cu butoane și afișaj LCD cu 2 linii asigură o utilizare intuitivă. Conectivitate Ethernet, Wi-Fi și suport pentru HP Smart, Apple AirPrint, Mopria și Google Cloud Print.
| Caracteristici generale | |
| Amplasare | Casă, Birou |
| Tip dispozitiv | MFP |
| Funcție fax | Nu |
| Funcție copiere | Da |
| Format | A4 |
| Funcție scanare | Da |
| Domeniu de utilizare | Pentru birou, acasă |
| Culoare imprimare | Color |
| Imprimantă | |
| Tehnologie imprimare | Laser |
| Rezoluție imprimare | 600 x 600 dpi |
| Configurare cartușe | 4 cartușe |
| Imprimare automată duplex | Manual |
| Culori | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Ciclu de lucru lunar | 20000 pagini/lună |
| Viteză imprimare negru | 18 ppm |
| Viteză imprimare color | 4 ppm |
| Timpul primei imprimări | 12.4 sec |
| Conexiuni | |
| Ethernet | Da |
| USB | 1x USB 2.0 |
| Wi-Fi | 802.11n |
| Imprimare mobilă | HP Smart, Apple AirPrint, Mopria, Google Cloud Print |
| Panou control | |
| Display | Butoane, LCD 2 linii |
| Scanner | |
| Tip scanner | Flatbed |
| Format | A4 |
| Rezoluție | 600 dpi |
| Senzor | CIS |
| Copiator | |
| Viteză copiere negru | 18 ppm |
| Viteză copiere color | 4 ppm |
| Redimensionare | 25–400% |
| Hârtie | |
| Alimentare | 1 tavă |
| Ieșire | 50 pagini |
| Formate | A4, A5, A6, B5 |
| Consumabile | |
| Set inclus | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Cartușe compatibile | HP 117A, HP 120A |
| Dimensiuni și greutate | |
| Lățime | 406 mm |
| Adâncime | 363 mm |
| Înălțime | 288.7 mm |
| Greutate | 12.94 kg |






There are no reviews yet.