Canon i-Sensys MF455dw
| Caracteristici de bază | |
| Model | i-Sensys MF455dw |
| Categorie imprimantă | Multifunctional laser |
| Aplicare (Utilizare) | Birou |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare, Fax |
| Tip imprimantă | Monocrom |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
11.449,00 MDL
Stoc epuizat
Product Description
i-Sensys MF455dw este un multifuncțional laser monocrom conceput pentru birouri, cu funcții de imprimare, copiere, scanare și fax. Dispune de imprimare duplex automată, conectivitate USB, Ethernet și Wi-Fi, plus suport pentru imprimare mobilă prin AirPrint, Canon PRINT Business și Mopria. Panoul tactil color de 12,7 cm facilitează operarea intuitivă, iar viteza mare de imprimare și scanare optimizează fluxul de lucru.
| Caracteristici de bază | |
| Model | i-Sensys MF455dw |
| Categorie imprimantă | Multifunctional laser |
| Aplicare (Utilizare) | Birou |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare, Fax |
| Tip imprimantă | Monocrom |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb |
| Imprimantă | |
| Tehnologia de imprimare | Laser |
| Rezoluție imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Culori | Negru |
| Cartuș | 1x Toner |
| Ciclu de lucru lunar | 80.000 pagini |
| Imprimare duplex | Da |
| Viteza imprimare | 38 ppm |
| Conexiuni | |
| USB | USB 2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | 802.11n |
| Mobile Print | AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Scaner | |
| Tip | Tablet, ADF, Duplex |
| Rezoluție | 600 dpi |
| Scanare duplex | Da |
| Viteză scanare | 38 ipm / 70 ipm duplex |
| Copiator | |
| Viteză copiere | 38 ppm |
| Zoom | 25% – 400% |
| Copiere duplex | Da |
| Fax | |
| Rezoluție | 400 x 400 dpi |
| Memorie | 512 pagini |
| Apelare rapidă | 281 numere |
| Dimensiuni | |
| Înălțime | 392 mm |
| Lățime | 453 mm |
| Adâncime | 464 mm |
| Greutate | 17.2 kg |
| Consumabile | |
| Cartușe | 057 / 057H |
| Randament | 3100 / 10000 pagini |






There are no reviews yet.