Cerneală Canon Gi-41 Pigment Negru
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Pigment |
| Model cerneală | GI-41 |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 170 |
| Modele suportate | Canon G1420/ 2420/ 2460/ 3420/ 3460 |
| Pentru modele | CANON |
Cerneală Epson 101 Black Pigment
| Parametri generali | |
| Tip de cerneală | Pigmentară |
| Model cerneală | Epson T03V14A |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 127 |
| Modele compatibile | Epson L4150, Epson L4160, Epson L6160, Epson L6170, Epson L6190 |
| Pentru modele | EPSON |
Cerneală Canon Gi-490 Black Pigment
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Pigmentată |
| Model cerneală | Canon GI-490 BK |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 135 |
| Modele suportate | Canon PIXMA G1400, Canon PIXMA G2400, Canon PIXMA G3400 |
| Pentru modele | CANON |
Cerneală Epson 108 Yellow
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Solubile în apă |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 70 |
| Modele compatibile | Epson L8050, L8058, L18050, L18058, L18500, L18508, ET-18100 |
| Pentru modele | EPSON |
Cerneală Epson 108 Black
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Solubile în apă |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 70 |
| Modele compatibile | Epson L8050, L8058, L18050, L18058, L18500, L18508, ET-18100 |
| Pentru modele | EPSON |
Cerneală HP GT52 Cyan
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Solubile în apă |
| Model cerneală | HP GT52 |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 70 |
| Modele compatibile | HP Ink Tank 315, HP Ink Tank 115, HP Ink Tank Wireless 415, HP DeskJet GT 5810, HP Ink Tank Wireless 410, HP Ink Tank Wireless 319 |
| Pentru modele | HP |
Cerneală Epson 108 Light Cyan
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Solubile în apă |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 70 |
| Modele compatibile | Epson L8050, L8058, L18050, L18058, L18500, L18508, ET-18100 |
| Pentru modele | EPSON |
Cerneală Epson 108 Cyan
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Solubile în apă |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 70 |
| Modele compatibile | Epson L8050, L8058, L18050, L18058, L18500, L18508, ET-18100 |
| Pentru modele | EPSON |
Cerneală Epson 108 Magenta
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Solubile în apă |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 70 |
| Modele compatibile | Epson L8050, L8058, L18050, L18058, L18500, L18508, ET-18100 |
| Pentru modele | EPSON |
Cerneală HP GT52 Magenta, Originală
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Solubile în apă |
| Model cerneală | HP GT52 |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 70 |
| Modele compatibile | HP Ink Tank 315, HP Ink Tank 115, HP Ink Tank Wireless 415, HP DeskJet GT 5810, HP Ink Tank Wireless 410, HP Ink Tank Wireless 319 |
| Pentru modele | HP |
Cerneală Epson 101 Yellow
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Solubile în apă |
| Model cerneală | Epson T03V44A |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 70 |
| Modele compatibile | Epson L4150, Epson L4160, Epson L6160, Epson L6170, Epson L6190 |
| Pentru modele | EPSON |
Cerneală Epson 101 Cyan
| Parametri generali | |
| Tip cerneală | Solubile în apă |
| Model cerneală | Epson T03V24A |
| Caracteristici principale | |
| Volum cerneală | 70 |
| Modele compatibile | Epson L4150, Epson L4160, Epson L6160, Epson L6170, Epson L6190 |
| Pentru modele | EPSON |















